POLITYKA PRYWATNOŚCIPolityka prywatności ToneryZaGrosze.pl

Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne. Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, na jaki wyraziłeś zgodę. W przypadku, gdy postanowisz jednak nie podawać nam niezbędnych do realizacji zamówienia danych i nie wyrazisz zgody na ich przetwarzanie, niestety nie będziemy mogli zrealizować Twojego zamówienia.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883) w każdej chwili masz prawo do aktualizacji lub całkowitego usunięcia swoich danych osobowych. Możesz to zrobić samodzielnie, jak i kożystając z naszej pomocy, której chętnie udzielimy.

Zapewniamy Cię, że nasza firma przestrzega restryktywnej polityki bezpieczeństwa danych osobowych. Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne i dokładamy wszelkich starań, aby poziom ten z roku na rok był coraz wyższy. Wierzymy, że zapoznanie się z naszą polityką prywatności pozwoli Ci poczuć się bezpiecznie i cieszyć zakupami w ToneryZaGrosze.pl.

 

Informacje o przetwarzaniu danych

  1. Administratorem danych osobowych jest INTERPAP POLSKA LESZEK KOSZEWNIK z siedzibą w Białymstoku przy ulicy Św. Rocha 14a lok. 22, kod pocztowy 15-879, NIP: 542-011-40-84, REGON: 050588477, e-mail: biuro@interpap.pl
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się drogą mailową (biuro@interpap.pl)
  3. Dane będą przetwarzane w celu realizacji złożonych zamówień na podstawie poprawnie złożonego zamówienia przez stronę ToneryZaGrosze.pl
  4. Dane mogą być udostępniane firmie hostingowej (Zenbox Sp. z o.o.), oraz firmom przewozowym (DPD, Furgonetka, Poczta Polska, RUCH) w celu prawidłowej realizacji usług określonych w regulaminie.
  5. Dane będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 5 lat.
  6. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  7. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie  prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  8. Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych (w szczególności historii transakcji).
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Zobacz też: